KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12009267
nr 1200 9267
Georg Lagerstedt
(1892-1982), Sverige
Blandteknik, "Frostfjärilar", signerad, 9x14 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:46:50
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Georg Lagerstedt
Läs mer om Georg Lagerstedt